Worki Prady Celebry są kochające

0 Comments

Mam duże miejsce na torby Prady w moim sercu. Jedną z moich pierwszych premierowych torebek designerskich była nylonowa torba na nylon, którą nosiłem na studia, i chociaż wiem, że to brzmi śmiesznie, było to niesamowite. Biorąc to pod uwagę, kochałem tak wiele innych toreb z marki i nie jestem sam. Kolekcja marki wiosny/lato 2015 była pełna wspaniałych projektów, a niektóre z moich ulubionych celebrytów również je noszą.

Jennifer Garner, Diane Kruger i Charlize Theron zostali zidentyfikowani, niosąc podobne torby Prada z wiosny/lato 2015. Wersja Diane Kruger ma charakter skóry cielęcy bikolorowej, która podkreśla dolne zakątki torby, co daje zachodni zwrot akcji do projektu, a Jennifer Garner i Charlize Theron wybrali wszystkie naturalne. Torba to teczka i uwielbiam ją; Styl jest o wiele bardziej uporządkowany i daje zupełnie inną atmosferę niż torba z paskiem do przenoszenia.

Bag Charlize i Jennifer są wizualizowane z sprzedażą sprzedaży za 2610 USD, a torba Diane sprzedaje za 2185 USD. Możesz dostać Prada za pomocą jej oficjalnej strony lub za pomocą Bergdorfa Goodmana.

Prada Top Manage teczka
2610 USD za pomocą Prada

Torba do noszenia Prada
2185 USD za pomocą Prada

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *