Rebecca Minkoff Benjamins Budżet

0 Comments

ok, panie, miejmy trochę serca do serca. Sezon piłkarski jest tuż za rogiem. Czy to sprawia, że ​​wzdrynisz się lub skaczesz z radości?

Ja na jeden sezon piłkarski. Wydaje mi się, że jest to wspaniała wymówka dla nas, panie, aby zachowywać się trochę hałaśliwe. Mam na myśli, że nie potrzebuję wymówki, aby uzyskać hałaśliwy, ale lepiej uwierz, że to wezmę!

Tak więc, kiedy dotyczy sezonu piłkarskiego, po raz pierwszy staram się uprawiać kolory studenckie (Szkarłatny i Gray). Teraz do wyboru jest mnóstwo, ale kiedy szukasz, będziesz na pewno znaleźć coś idealnego. A mówiąc o doskonałych, a może portfel Rebecca Minkoff Benjamins? Kocham to!

Chociaż budżet nie jest szkarłatny i szary, jest oszałamiającym odcieniem czerwieni, który chciałbym nosić w mojej dłoni. Budżet skórzany z iguana ma płytkę logo i kieszeń na zamek błyskawiczny. Gdy otwierasz portfel, znajdziesz 5 gniazd kart i kluczowy hak. Jeśli wybierasz się na stadion, bar lub domek kumpli, aby złapać wielką grę, ten budżet byłby najlepszą opcją! Przejdź przez Shopbop za 135 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *