Uwielbiam to lub zostaw to torby Mugler Doodle

0 Comments

w listopadzie, złapaliśmy innowacyjnego reżysera Muglera Nicola Formichettiego z Hermes Birkin pokrytym własnymi rysunkami, a także wydaje się, że nie zatrzymał się na tym. Formichetti, który może być często powszechnie rozumiany jako stylistka Woman Gaga, również zrównał swoje rysunki z ograniczoną edycją, pokrytą doodle linią torebki dla Mulgera, podobnie jak torba Mugler Muglerette M, oferowana wyłącznie w Shopbop. Torby, które zostały zdekorowane ręcznie przez FORMICHETTI, a także są jedyne w swoim rodzaju, oferowały energicznie-pozostaje tylko jeden. Czy zwabiasz to, aby go złapać, czy szkoda jest zobaczyć świetną torbę zniszczoną przez różowy długopis?

Jeśli znasz pracę Formachetti, ta torba najprawdopodobniej nie zaskakuje cię w najmniejszym stopniu; Projektant i stylista jest wielkim fanem obalenia oczekiwań, więc oczywiście ultra-ustrukturyzowana, błyszcząca torebka powinna mieć detale w sklepie rzemieślniczym. W końcu był mózgiem za notoryczną suknią mięsną Gagi. Fani piosenkarza są znani i oddani, więc zaryzykowałbym założenie, że kilka z nich złapało wiele z tych toreb w Buy, aby mieć własny kawałek Formichetti. Poza tym być może dostępnych jest kilka obsesji Muglera, które widziały torby jako produkty potencjalnego kolekcjonera.

Czy kiedykolwiek pomyślałbyś o takiej torbie? Może od twojego preferowanego projektanta? Jeśli to łaskocze, wybierz ostatni ręcznie zdobiony kawałek za 1945 USD za pomocą Shopbop.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *