W tym tygodniu jest znaczny wzrost gwiazd w tym tygodniu Louis Vuitton

0 Comments

To prawie tak, jakby moce, które były w Louis Vuitton, wysłały tajną, tylko celebrytę, która instruuje wszystkich swoich celebrytów, aby wyrzucić ich najnowsze, najmilsze Louis Torby Vuitton, jeśli chcieliby pozostać na korzyść marki. Ale jakoś kwestionuję, że moce, które są w Louis Vuitton, są raczej złowrogie. W każdym przypadku istnieje piękny wybór keepalls, Speedys, a także dużo najnowszych stylów LV, na które należy obejrzeć w ostatnim tygodniu w torbie gwiazdorskiej, a także niektóre torby inne niż LV, których nie chcesz przegapić .

Angela Simmons
Szybka torba Louis Vuitton
990 USD za pomocą Louisa Vuittona
Oto dziecko Rev Run, Angela Simmons, błyskając trochę pieniędzy, gdy chwyta sok w Beverly Hills. Nigdy wcześniej nie widzieliśmy tego konkretnego stylu, ponieważ podejrzewamy, że Angela mogła zlecić specjalne zadanie wykonane na zamówienie od malarza.

Eva longoria
Torba Chloé Faye
1390 USD za pomocą Barneys
Eva Longoria błysnęła jej beżu Chloé Faye, gdy zostawiła pana Chow w Beverly Hills w branży różnych dzieciaków, z którymi najwyraźniej jest spokrewniona. Urocza, neutralna torba Chloé + dżins + dżins + updo = swobodna, letnia perfekcja.

Irina shayk
Fendi Peekaboo Bag
3100 $ za pomocą Barneys
Irina Shayk pokazała, że ​​wymyka się z Chiltern Firehouse w Londynie solo po nieco randce z nowym Flame Bradley Cooper. Ukrywa się za jasnoniebieskim Fendi Peekaboo, który jest humorystyczny w metodzie, która najprawdopodobniej jej w tym czasie nie przydarzyła się jej.

Jada Pinckett Smith
Torba Louis Vuitton W
4850 USD za pomocą Louisa Vuittona
Oto Jada Pinkett Smith w Lax, wiele prawdopodobnie wyruszając, aby zrobić prasę dla jej nowego filmu Magic Mike XXL, która obecnie gra w pobliskim kinie. (Nie, naprawdę. Jeśli wcześnie uchylisz się od pracy, najprawdopodobniej możesz złapać porankę.)

Kendall Jenner
Louis Vuitton Damier Infini Keepall Bag
3300 $ za pomocą Louisa Vuittona
Kendall Jenner przyniósł jeden z płonąco jasnożółtych kratek Louisa Vuittona na brytyjski festiwal Time Time, z którym poszła z Gal Friends Gigi Hadid, a także Cara Delevingne… i potencjalnie brat Jonas?

Lucy Hale
Saint Laurent Sac de Jour Tote
Kup Saint Laurent za pomocą Saks
Oto całkiem nieco gwiazda Liars Lucy Hale, wychodząc z Whole Foods z dużym zaciągiem spożywczym, a także dwukolorowym Sac de Jour. GWIAZDY! Oni… najprawdopodobniej chcieliby po prostu kupować spożywkę w pokoju, dzięki.

Nicki Minaj
Louis Vuitton Great Appeal Case
2760 USD za pośrednictwem Louisa Vuittona
Nicki Minaj pojawia się w tym tygodniu w naszej usłudze obrazu, co jest niezwykle niezwykłe. Właśnie tutaj cieszy się partnerem Meek Mill na meczu Bet X Star Basketball. Nicki siedzi na korcie z wielkim apelu Louis Vuitton, a także wygląda na to, że ma z nią torbę Chanel Kid, jednak widzimy tylko pasek łańcuchowy.

Rosie Huntington-Whiteley
Balenciaga Papier A4 Tote
Kupuj Balenciaga za pośrednictwem netto-a-porta
Wreszcie, oto Rosie Huntington-Whiteley, płynąca z luźną masywną, pastelową niebieską torbą Balenciaga. Jej strój jest całkowicie atrakcyjny, ale także najskuteczniejsza rzecz, jaką kiedykolwiek widziałem jej noszenie. Trudno mi się tym obejmować.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *