Uwielbiam to lub zostaw to: nowa torba Valentino Blooma

0 Comments

W karierze wszystkich jest prawdopodobnie coś, co się myliłeś lub źle się pomyliłeś, co od czasu do czasu patrzyłeś. Ponieważ piszę o torebkach, moim celem jest Valentino Rockstud. Kiedy linia po raz pierwszy zadebiutowała na wybiegu, wcale mi się nie podobało i powiedziałem tak w mojej recenzji. Nadal tak naprawdę mi się nie podoba! Jednak oto jesteśmy, większą część dekady później, a Valentino Rockstud okazał się jednym z najbardziej udanych pomysłów akcesoriów ostatnich 20 lat.

Byłem pewien, że rockstud nie będzie się przyjąć – rynek był na końcu ogromnego trendu w kolorze stadningu i wydawało się, że jest to niewłaściwy czas, aby uruchomić szereg akcesoriów, których cała tożsamość estetyczna była oparta na ćwiekach. Niektóre torby na ramię – w szczególności linia Vavavoom – dziwne szczeliny ręczne, których nie wyobrażałem sobie nikogo używającego (i do dziś, wątpię, by były używane z jakąkolwiek regularnością przez ludzi, którzy posiadali te torby). Moja negatywna opinia miała silną podstawę, ale Valentino i tak sprzedało zillion Rockstud Torby, więc teraz, gdy pojawia się każda nowa torba Valentino, po raz drugi zgaduję w swoim apelacji w sposób, w jaki nie robię żadnej innej marki. Co prowadzi nas do Valentino Blooma Bloomy, która jest nowa na jesień 2018 roku, i na której tak naprawdę nie obchodzi mnie.

Kwiat jest najnowszą z różnych prób marki odejścia od surowszych kodów wizualnych z epoki rockstuda, tym razem z projektem wyśrodkowanym na giętkim, zebranym zamknięciu klapy, przebitych i trzymanych przez pręt z stadnami w jej środku. Linia zawiera torbę i prawdopodobnie będzie zawierała inne konstrukcje, jeśli kwitnący złapie się, ale zgromadzona funkcja została wyraźnie zaprojektowana z myślą o stylu torby posłańca, i to właśnie stanowi większość linii.

Teoretycznie bardzo podoba mi się Bloomy-dodanie wymiaru i tekstury do czegoś tak funkcjonalnego jak torebka bez zmniejszania, że ​​funkcjonalność może być trudna, a zbieranie super miękkiej skóry pozwala na rozwój krawęczy na akcesoria . Jednak w praktyce skóra może być po prostu niewłaściwym medium, aby ten pomysł naprawdę świeci. Jego grubość, która jest cechą skóry, której nie można całkowicie omijać, sprawia, że ​​klapa wygląda bardziej zebrana niż zebrana, co pozostawia gotowy produkt, który może wydawać się niechlujny, chyba że jego fałdowanie i sznurki zostaną ułożone. W przypadku torby, której ceny wzrosną do prawie 3000 USD za zwykłą rozmiar w zwykłej, nieokreślonej skórze, jest to bardziej droższe niż naprawdę chcę.

Ale, jak wspomniałem, moje zaufanie do moich własnych instynktów nigdy nie w pełni powróciło, jeśli chodzi o torebki Valentino. Spójrz więc na torby poniżej i daj nam znać: kochaj to lub zostaw?

Valentino Blooma Bog
2795 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa

Valentino Blooma Bog
4245 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa

Valentino Blooma Bog
4245 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa

Valentino Blooma Bog
1 875 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa

TOTE VALENTINO BLOOMY
2745 USD za pośrednictwem Neimana Marcusa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *