Szczegółowe spojrzenie na wyściełaną kasetę Bottega Veneta

0 Comments

Wydaje się, że to znacznie dłużej, ale minęło nieco ponad rok, odkąd Daniel Lee zadebiutował w Bottega Veneta, podczas sezonu jesienią 2019 roku w Mediolanie. Różnica w estetyce marki odczuwano natychmiast, a nowe projekty Lee zostały przyjęte przez redaktorów, wpływowych i celebrytów niemal natychmiast. Wydawało się, że z dnia na dzień Daniel Lee stał się domową nazwą mody. Podczas gdy wszyscy znają szum otaczający woreczek, który został wprowadzony na wiosnę 2019 r. (Nawet przed debiutem projektanta), istnieje kolejna grupa IT, która w dzisiejszych czasach rywalizuje w popularności. Wprowadź: Bottega Veneta Cassette Bag.

Wyściełana torba kasetowa to zabawny, dziwaczny zwrot w kultowym splocie intrecciato Bottega Veneta. Lee nie jest obcy innowacjom, przyjmując piętrowane kody domów i ponownie je wyobrażając je nowocześnie. Po raz pierwszy zadebiutował w przesadnej tkanej iteracji klasycznego kodu domowego dla przedpłaty 2019, używając ponownie zinterpretowanego splotu Maxi na gigantycznych torbach, pojemnikach i torbie klapy. Znamy teraz tę torbę z klapą jako torbę kasetową, i w następnym sezonie fani zakochali się w swoim siostrzanym stylu: wyściełanej torbie kasetowej. Dzisiaj głęboko nurkujemy w tym niezwykle godnym pożądliwym projekcie.

Wyściełana torba kasetowa jest szybko rozpoznawalna dzięki dmuchanej i poduszanej skórce i wyraźnej złotej klamrze. Podczas gdy pozwane wersje są niezwykle pożądane, to skórzane wersje kradną program. Skóra jambskiny jest niesamowita – jest maślany miękki i elastyczny z lekkim połyskiem. Chociaż wyściełana torba kaseta jest dostępna tylko w jednym rozmiarze, opcje różnią się od stonowanych neutralnych do zabawy, więc jeśli ją kochasz, prawdopodobnie jest dla Ciebie wersja.

Wyściełana torba kasetowa biegnie po mniejszej stronie, ponieważ większość jej objętości jest pobierana przez wyściełaną skórę, co sprawia, że ​​przestrzeń wewnętrzna jest mniejsza niż może się wydawać. To wciąż przyzwoita strona dla twoich codziennych potrzeb, jeśli możesz usprawnić to, co nosisz. Wewnątrz znajduje się kieszeń na zamek, a ogólne wymiary torby to 7 ″ L x 10,2 ″ W x 3,1 ″ D. Pasek jest regulowany, aby torba mogła być noszona przez crossbody lub nad ramieniem.

Pasek można również schować do środka, umożliwiając ręcznie przenoszenie kasety jako sprzęgło. Warto jednak zauważyć, że poważnie zmniejszy to pojemność wewnętrzną. Wyściełana torba kasetowa jest wykończona magnetycznym zamknięciem, które prawdę mówiąc, jest trochę trudna do obsługi, więc uważaj! Może być trudny do otwarcia, ale z powodzeniem jest utrzymywanie zamknięcia torby i bezpieczeństwu kosztowności. Kup skórzaną wersję za 2800 USD lub wersję zamszową za 2700 USD, oba są dostępne za pośrednictwem Bottega Veneta.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *