Zara Terez 14. dzielnica

0 Comments

Założyłem się na to, że torebki noszone są bardziej jako „torby ciała”, jeśli dostaniesz moje dryf: Fanny Packs i The Alexander Wang Bianca Vest Bag mi na myśl. Ale, co zaskakujące, niewiarygodne, wczoraj po południu zakochałem się w tej 14. torbie Zara Terez.

Nie potrafię dokładnie wyjaśnić, jak bardzo mi się to podoba: to było naprawdę bardzo natychmiastowe, chociaż na pierwszy rzut oka myślałem, że to zwykła maleńka torba krzyżowa. Ale jest o wiele bardziej wyjątkowy, jak większość torebek Zara Terez. Shannon zakrył wczoraj otwarcie zachodu i widzę, jak ich torby pasują do hollywoodzkiego uroku i blichtzem. Ale chcę dla siebie tę uroczą małą kaburę na wschodnim wybrzeżu.

To po prostu nieoczekiwana rzecz do zrobienia. Mam na myśli torebkę, która czerpią inspirację z kabury broni? Mogę już wymyślić możliwości. Połąłbym go z elegancką białą koszulą Oxford, aby uzyskać seksowny wygląd inspirowany męską odzieżą, a nawet pod marynarką, jako ukłon wobec tego, jak zwykle noszone są kabury. Może nawet urozmaicić prostą sukienkę z linii A z uroczymi rękawami.

Ale słowo dla mądrych: nie wypchałbym tego małego torebki pełnej pieniędzy i makijażu. Atrakcja jest w elegancji, więc trzymaj się karty kredytowej i małego japońskiego telefonu komórkowego, jeśli możesz. Kup przez Zara Terez za 125 USD.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *