Louis Vuitton zwiększa koszty w naprawdę nadziei na rysowanie w znacznie więcej wysokiej klasy klientów

0 Comments

, ponieważ Christina Passariello skomponowana w niedawnym artykule do dziennika Wall Street, Louis Vuitton, z jego flagującym wzrostem, a także worki pokryte logo, teraz odkrywa się w throue of the Fashion Business “Wiele BAFTING Paradox – Dokładnie jak oferujesz worki jako wiele osób, jak to możliwe, nie kończąc się z biznesem związanym z konsumpcjonizmem masowym rynku, zamiast wyroku luksusu? Przynajmniej ideał, LVMH wykazuje uważa, że ​​opcja tego problemu może być zwiększenie kosztów w całej tablicy. Wzrost Vuitton spowolnił w ostatnich miesiącach, ponieważ luksusowo głodnicze konsumenci na wschodzących rynkach, takich jak Chiny, kończą się szybki znacznie bardziej wyrafinowany; W istocie chcą subtelne skórzane torby zamiast pokryte logo kawałków płótna, które są chleb Vuitton, a także masłem, oprócz bycia dużym widzialnym symbolem. Więc jak dokładnie może pomóc w wędrówce?

Ponieważ Passariello wspomina, wiele ostatnich sukcesu Vuitton został ukazany na pożądaniu wysokiej klasy konsumentów wysokiej klasy na fantazyjne kawałki marki. Grupa ta będzie miała najbardziej dotknięta metodą wzrostu cen Vuitton, ponieważ są najbardziej wrażliwą na cenę częścią bazy konsumenckiej Vuitton; W utratę kilku tego, co marka wydaje się myśleć o Riff-Raff, wykonanie zamierzają dostać nowych klientów na górnym końcu rynku. Przecież Hermes regularnie zwiększają swoje koszty (lub przynajmniej tak się czuje), jak również rośnie w stawkach rekordowych, może od rodzaju klienta, który przyciąga markę, nie dba o dodatkowe 500 $ na zakup 5000 $ zakupu. Jeśli Vuitton nie może dostać Hermesa, wydaje się, że piekło pochylone, próbując się skończyć, będąc swoim bliźniakiem.

Hermes, oczywiście, nie ma większego odcinka na poziomie, którego mówią, co jest częścią tego, co sprawia, że ​​odwołuje się do najbardziej spożywczego środków pieniężnych konsumentów wysokiej klasy. Nawet z Birkinem jako widz, jak zawsze, marka spaceruje liniową rentowność wyłączności znacznie lepiej niż jakikolwiek inny w interesach, a także tak, nie licząc w wysokości 190 Kluczowych woreczków w wysokości 190, aby utrzymać wypłacone wydatki. Prawie żaden inny biznes może stwierdzić, że jednak druga część metody wzrośnął Vuitton – podkreślając swój podtler, znacznie bardziej kosztowne skórzane torby, a także akcesoria na swoim popularnym płótnie – wskazuje, że chciałby przynajmniej próbować się skończyć Będąc podobną marką, przynajmniej w oczach publiczności zakupowej. (Te breloki, a także przypadki karty, nadal będą łatwo dostępne, tylko w nieco wyższej cenie).

Vuitton ma wspaniałe, praktycznie wolne od logo skórzane wybory, które często są przyćmione przez markę o wiele słynnych, mniej kosztownych worków, ale jest również późno, aby marka mogła rzucić zdjęcie jako sklep z logo na korzyść czegoś a dużo bardziej ogólnie luksusowe? Jeśli dostałeś torby logo LV, czy obraża cię, że marka nie chce już sądowi twoje zainteresowanie raczej? Rozumiemy dokładnie, jak się czujesz w komentarzach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *