Purseblog pyta: Jaka jest twoja święta torba na Grain?

0 Comments

Dobrze jest mieć cele. Zdrowy, nawet. Nie jestem pewien, czy to dotyczy celów handlowych, dokładnie, ale wielu z nas miej ich mimoły. Na naszej Europie nasi członkowie podjęli wzywaniu najwyższych torby ich marzeń ich “święte Grail” lub HGS na krótko.

Zakres, co stanowi święty Graal, może się znacznie różnić. Dla niektórych osób jest to najwyższa torba, którą mogą realistycznie kupować, a dla innych, to torba na najwyższej torbie, nie ma znaczenia swojej ceny ani ich osobistej możliwości, jakiego kiedykolwiek chcą go osiągnąć. W obu scenariuszach rzadkość zazwyczaj odgrywa rolę; W końcu przyznając status HG na czymś łatwo dostępnym, a w swoim przedziale cenowym wydaje się obok punktu. Dlaczego nie tylko kupować torby, w tych okolicznościach?

Pomimo faktu, że nie jestem typowo na logo (a Hermès nie jest zazwyczaj marką, która korzysta z nich na torby), moja wersja Świętego Graala jest torba Hermès Constance. To niekoniecznie jest ten powyżej, chociaż z pewnością jest miły; Byłbym zachwycony na normalną czarną skórę. To torba Hermès, którą wiele konsekwentnie rejestruje moją uwagę, a jednocześnie wybieramy worki fantasy, figuruję, równie dobrze huśtaj się na ogrodzenia.

Teraz chcemy usłyszeć od ciebie: jaka jest twoja święta torba Graal, i jak przyjechałeś do tej torby na tytuł?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *