Najbardziej aktualna torba Ferragamo ma korzenie sięgające z lat 50.

0 Comments

Dom Ferragamo jest w środku głównej transformacji. Wraz z wizytą młodego, nowego innowacyjnego dyrektora, jeden z wielu historycznych marek wysokiej klasy jest na prestiaple zmian.

Ponieważ moda odsuwa się od standardowego marketingu, przesuwając uwagę na pokolenie, które jest dorosły w wieku cyfrowym, nie jest niezwykłe, że Ferragmo łączy się do listy marek dziedzictwa zamierzających modernizować.

Chociaż będzie kilka miesięcy, aż będziemy mogli zobaczyć, co znajduje się od Maximilian Davis, przyjmujemy spojrzenie na prąd z Ferragamo w środku okresu przejściowego.

Nowy Ferragamo.

Na wiosnę / lato 2022 Ferragamo wprowadza zabawę, innowacyjny zwrot w tradycyjnej torbie pojemnikowej. Torba klatki, choć nowoczesna, świeża interpretacja tradycyjnej sylwetki, ma historyczne korzenie sięgające z powrotem do “50). Kima Sandal został wyprodukowany przez Salvatore Ferragamo w 1951 roku, z tkanym ciałem skórzanym; Kima została zdefiniowana przez wymienne skórzane lub jedwabne wnętrze, które również definiuje nową torbę klatki.

Torba jest zbudowana z wykorzystaniem pasków ze skóry, całkowicie integracji stylu dziedzictwa, a także zaawansowaną umiejętność rzemieślników florenckich. Zewnętrzne ciało klatki jest wykonane z płynnej, włoskiej skóry cielęcej z miękką skórzaną torebką na sznurek w środku. Wewnętrzna torebka może również być zamieniona z zabawą, sezonowymi odciskami używanymi przez dom.

Wprowadzony jako część kolekcji Ferragamo Spring 2022, nowa torba klatka jest pod wpływem dynamiki, a także zaciekły kobiety, reprezentujące tylko trochę części tego, co ma znaleźć obok domu Ferragamo.

Zakup za pomocą Nordstromu za 2 400 USD

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *