Pierwsze wydarzenie lata

0 Comments

w zeszłym tygodniu byliśmy tak zajęci w studiu przygotowującym się do dwóch wydarzeń. Były to pierwsze wydarzenia, w których pomagałem i byłem bardzo podekscytowany! Plan był w piątek rynek sztuki w Daley Plaza w piątek i sobotę i niedzielę na rynku Randolph Street. Więc będzie to szalony, trzy dni bardzo wczesnych poranków i wielu założycie

Brynn zaprezentował torby zarówno w Daley Plaza, jak i na rynku ulicy Randolph, ale dawno temu było dawno temu. Chociaż była zachwycona, że ​​wrócimy do obu, wiedzieliśmy, że będzie szorstko! Kiedy pogoda stała się złe na piątek, a wydarzenie zostało odwołane, wszyscy odetchnęliśmy westchnienie z ulgą.

Liberbey, nasz stażysta merchandising, był zajęty, pomagając zaplanować wizualne wyświetlacze i układ na pokaz. Moim zadaniem było pomóc w tworzeniu worków na kurz w każdym kolorze, zarówno dużych, jak i małych, dla skórzanych torebek, które sprzedajemy w tych wydarzeniach. Ponieważ nadal robimy tutaj wszystkie torby kurzu w biurze, Brynn i ja byliśmy zajęci, biorąc pod uwagę, że mieliśmy dwa wydarzenia. Teraz tylko jedno wydarzenie, nie musieliśmy robić tak wielu.

Aby workowi pyłu jest proste, ale jak wszystko, co wymaga czasu. Torba na kurz jest wykonana jak poszewka na poszewki. Jedyną różnicą jest to, że musisz dodać w zamknięciu sznurku. Jestem z dala od domu na lato i z dala od mojego studia szycia, więc było to trochę czasu, biorąc pod uwagę, że wszystko załączyłem. Wspaniale było być w stanie szyć, zwłaszcza, ponieważ przyzwyczaiłem się do szycia co drugi dzień tej wiosny.

Ponieważ Rynku Randolph jest trochę inaczej niż normalne targi sztuki, podjęliśmy decyzję o przyniesieniu niektórych starszych zapasów na wydarzenie. Te starsze style torebki są faktycznie wykonane z mieszanki skóry i tkaniny. Brynn aktualnie tworzy tylko torebki ze skóry. Niektóre ze starszych stylów były Janey, Sierra i Samantha. Są to małe, zabawne, ponadczasowe i lekkie lato torebki, najlepiej, gdy tylko potrzebujesz noszenia swoich podstaw.

Jest naprawdę interesujący, aby zobaczyć przejścia w projektowaniu Brynn w swojej służbie, sprawdzając jej starsze torebki. Jednak to, co uważam, że znacznie ciekawisz, jest to, że może nadchodzić pełny okrąg z jej wzorami i przywrócił torebki z kolekcji wykonane z tkaniny, jak powlekane płótno na trochę więcej trwałości. Chciałaby oferować całkowicie wegańską opcję dla swoich klientów.

Oprócz przygotowań do wydarzenia, sama była fajna! Pracowałem na imprezie w sobotę. Poranek był nieco powolny, ale kiedyś ogrzewał się trochę na zewnątrz w połowie rano, mieliśmy dużo więcej klientów. Nasza pierwsza sprzedaż była małą torebką monety zwaną Dylan. Sprzedaż była innym z dostawców, którą uważała, że ​​jest najlepszą rzeczą na jej telefonie, gotówce i karta wyników kredytowych.

Wspaniale było zobaczyć kobiety docenić i zdobyć niektóre starsze torby, które posortuję na imprezę, a także niektóre z naszych wielu popularnych stylów. To było takie satysfakcjonujące pomimo wszystkich zaangażowanych pracy!

Udostępnij to:
Kliknij, aby udostępnić na Twitterze (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Facebooku (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Pintereście (otwiera się w nowym oknie)
Kliknij, aby udostępnić na Tumblr (otwiera się w nowym oknie)

Lubię to:
Jak ładowanie …

Zaufaj processaugust 6, 2018In “Daley Plaza”
Biorąc go na LocalJune 15, 2018In “Emerging Designers”
Kryty vs. Outdoor EventsMay 16, 2018in “Chicago”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *